Cyfryzacja

Na czym polega cyfryzacja?

Nieustający postęp techniczny dzieje się na naszych oczach i jest widoczny w wielu aspektach naszego życia. Przenoszenie wiele aspektów dziania firm do internetu jest pomocne w zwiększeniu efektywności pracy. Jakie procesy mogą zostać zdigitalizowane? Przykład stanowi:

  • przygotowywanie ofert,
  • zarządzanie projektami,
  • tworzenie kartotek z dokumentami, umowami, bazami danych.

Proces skanowania wykonuje się raz, a korzyści wynikające z tej pracy są odczuwalne w kolejnych latach. Jeżeli chcesz mieć pewność, że cała usługa zostanie wykonana sprawnie i z możliwością eksportowania do wybranego formatu – skorzystaj z pomocy firmy, która wspiera inne przedsiębiorstwa w cyfryzacji.

Jakie są zalety cyfryzacji?

Zastanawiasz się, czy przeprowadzenie cyfryzacji w firmie jest zasadne? Dzięki temu działaniu możesz liczyć na zwiększenie dostępności do danych bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujesz. Kolejny aspekt polega na odzyskaniu przestrzeni, która była do tej pory zajmowana do archiwizacji dokumentów. Znalezienie potrzebnych informacji i dokumentu zajmie o wiele mniej czasu i wysiłku. Koniec z czasochłonnym i mało efektywnym przeszukiwaniem segregatorów! Digitalizacja dokumentów pozwoli Ci uzyskać porządek i łatwy dostęp do potrzebnych materiałów. Na uwagę zasługuje także trwałość zdigitalizowanych umów czy faktur. Lista korzyści wynikających z cyfryzacji jest o wiele dłuższa.

Na czym polega oferta cyfryzacji?

W ramach digitalizacji dokumentów możesz oczekiwać:

  • przygotowania materiałów do skanowania (wyjęcie dokumentów z segregatorów, koszulek),
  • skanowanie i zapis w różnych formatach (pdf, tiff, jpg),
  • tworzenie baz danych.

To zaledwie ułamek usług, jakie możemy zaoferować Twojej firmie.

Skorzystaj z niezobowiązującej konsultacji z naszym przedstawicielem i sprawdź, jak możemy wesprzeć Twoją firmę w rozwoju i dostosowaniu jej do zmieniającego się świata. Od Ciebie zależy, czy sprawnie przystąpisz do tych zmian i będziesz szybciej się rozwijać, czy też nie. Przeanalizuj listę korzyści i dokonaj słusznego wyboru!

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia Docway?

Jeżeli doceniasz zalety digitalizacji i chcesz zainwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa – przeniesienie dokumentacji do cyfrowej postaci warto powierzyć firmie, która ma doświadczenie w realizacji tych usług. Ze wsparcia Docway skorzystało już ponad 14000 klientów. Fachowość przy podejmowanych zleceniach, rzetelność, praca z użyciem nowoczesnej technologii – to wszystko wyróżnia kooperację z Docway. Zainwestuj w rozwój swojej firmy i przenieś cenną dokumentację do cyfrowej postaci.

Newsletter Env.png

Zapisz się na listę!

I otrzymaj darmowy e-book: „Biuro bez papieru w 90 dni”