Prezentacja DocuWare dla Ciebie i Twojego zespołu

9 lipca 2021
Four Team Members Expressing Togetherness Min

Prezentacja DocuWare dla Ciebie i Twojego zespołu

Chcesz zobaczyć DocuWare na żywo? Nasz konsultant przygotuje dla ciebie demonstrację DocuWare. Pokażemy Ci, jak e-teczka jest w stanie przyspieszyć obiegi Twoich dokumentów (umów, faktur, dokumentów HR). 

Czym jest DocuWare? 

DocuWare (system ECM) czyta dane z dokumentów oraz opiekuje się dokumentami. Te dane można wykorzystywać do podejmowania decyzji. DocuWare pozwala także na cyfryzację obiegów dokumentów. To pozwala pracownikom na skupienie się na ważnych zadaniach, zamiast na pogoni za papierem. Jednym zdaniem – DocuWare usuwa papier z szuflad.

DocuWare platforma uznana przez Gartner

Ponad 15.000 firm oraz ponad 600.000 użytkowników każdego dnia korzysta z DocuWare. Klienci korzystają z DocuWare, aby zapisać, znaleźć, zaakceptować dokument. Sztuczna Inteligencja Intellix przetwarza miesięcznie ponad 6 milionów dokumentów.  Dzięki Intellix klienci nie muszą przepisywać danych z dokumentów do innych systemów. Intellix zaoszczędził klientom już ponad 10 milionów godzin. Zaufanie klientów do DocuWare pokazują ich opinie na stronie Gartner. DocuWare jest jednym z najwyżej ocenianych rozwiązań do zarządzania i obiegu dokumentów. Szczegóły widoczne są poniżej.

Darmowa konsultacja  

Jak zatem zobaczyć DocuWare na żywo? Pierwszym krokiem jest darmowa konsultacja. Rozmowa trwa około 20-30 minut. Rozmowa jest prowadzona online. W jej trakcie zadamy Ci kilka pytań. Dlaczego pytamy? Cóż chcemy sprawdzić, czy faktycznie możemy pomóc Tobie i Twojej firmie w pozbyciu się papieru z organizacji. Jeśli potrafimy sprostać Twoim oczekiwaniom, to pod koniec rozmowy konsultant przedstawi 2 lub 3 możliwe koncepcje pozbycia się papieru z Twojej firmy. Wtedy zdecydujesz, która koncepcja jest dla Ciebie najlepsza oraz czy chcesz zrobić kolejny krok. Następnym krokiem będzie prezentację DocuWare. 

O co pytamy w trakcie rozmowy:

  1. Jak wyobrażasz sobie swoje biuro po roku od wdrożenia e-teczki? Jakie zmiany w firmie chcesz zobaczyć? 
  2. Jakie inne działania prowadzisz, aby przyspieszyć obiegi dokumentów i pozbyć się papieru? 
  3. Jak wyglądają obiegi dokumentów dzisiaj? 
  4. Jakie są najczęstsze problemy związane z papierowym obiegiem (zagubione dokumenty, długie terminy obiegów, brak dostępu do dokumentów etc.)
  5. Ile osób bierze udział w obiegu dokumentów?
  6. Ile dokumentów  jest akceptowanych i zapisywanych miesięcznie? 

Po rozmowie zaproponujemy 3 możliwe rozwiązania. Wedy zdecydujesz, czy chcesz z nami nadal rozmawiać. Kolejnym krokiem będzie Prezentacja systemu DocuWare dla Ciebie i Twojego zespołu. 

Prezentacja DocuWare

Wierzymy, że czas i twoja uwaga są bardzo cenne. Staramy się, aby prezentacja DocuWare była dobrą inwestycją dla Ciebie i Twojego zespołu. Tak wygląda plan spotkania:

• Oczekiwania wszystkich uczestników
• Aktualna sytuacja
• Rozwiązanie
• Demo systemu ECM na żywo
• Dyskusja korzyści
• Wycena
• Dalsze kroki

Prezentacja trwa zwykle 60-75 minut. Pod koniec spotkania ustalmy dalsze kroki, które są niezbędne do podjęcia ostatecznej decyzji przez Ciebie i Twój zespół. 

Więcej recenzji DocuWare:

https://www.capterra.com/p/77706/DocuWare/

https://www.g2.com/products/docuware/reviews

Chcesz wdrożyć to u siebie?

Udostępnij ten wpis

Powiązane wpisy

Newsletter Env.png

Zapisz się na listę!

I otrzymaj darmowy e-book: „Biuro bez papieru w 90 dni”